Virtuální prohlídky matterport, Reference - Virtuální prohlídky Matterport

Reference pro virtuální prohlídky

Specializujeme se na virtuální prohlídky Matterport v Brně a celé České republice. Virtuální prohlídky Matterport jsou dnes již dobrým standardem připrodeji nemovitostí. Díky této pokročilé technologii Matterport jsme schopni vytvořit ohromující virtuální prohlídky, které dokonale prezentují nemovitosti. Naše sídlo v Brně nám umožňuje rychlou a efektivní práci nejen v regionu, ale pracujeme kdekoli je potřeba, klidně i v zahraničí! Jsme pyšní na naše zkušenosti a mnoho úspěšně dokončených projektů. Virtuální prohlídky Matterport, které jsme vytvořili pro nemovitosti v Brně a širokém okolí, vám pomahají prodávat, prezentovat vaše nemovitosti, obchodní prostory... máme vynikající pověst a spokojenou klientelu.

Virtuální prohlídky bez omezení

Nemáme žádná omezení ohledně velikosti prohlídek. Umíme vytvořit malou virtuální prohlídku pro restaurace, obchody a samozřejmě při prodeji nemovitostí. Virtuální prohlídky jsou skvělým nástrojem pro realitní makléře, kteří chtějí prezentovat nemovitosti svým klientům v co nejlepším světle. Pokud hledáte profesionálního partnera pro virtuální prohlídky Matterport v Brně, jste na správném místě. Kontaktujte nás a rádi vám pomůžeme s prezentací vašich nemovitostí tak, aby zaujaly a oslovily potenciální zákazníky. Věříme, že naše prohlídky vám pomohou dosáhnout úspěchu ve světě nemovitostí a v oborech, jako jsou restaurace, obchody a realitní makléři.

Virtuální prohlídka domu na Pomezí

ento bývalý statek, nyní přetvořený do útulného domova, se pyšní zachovalou stodolou a rozsáhlým pozemkem. Prohlídka vám umožní projít si každý kout této jedinečné nemovitosti a prozkoumat její autentický charakter a kouzlo.

Virtuální prohlídka showroomu cre8

Virtuální prohlídka showroomu, obchodních prostor Cre8, doplněná o detailní popisy zboží a odkazy na produkty. Interaktivní informační body mattertags umožňují vložení fotografie, videa, texty.

Virtuální prohlídka roubenky v Jeseníkách

Virtuální prohlídka pro novou roubenku v Kunčicích u Starého Města. Realizace virtuální prohlídky kamerou matterport pro3 nám umožňuje připravit prohlídku včetně exteriéru.

Virtuální prohlídka Casina

Moderní virtuální prohlídka matterport umožňuje casinu prezentovat své prostory, vyniknout mezi konkurencí. Realizace kamerou Matterport Pro 3.

Virtuální prohlídka stomatologické ordinace

Vydejte se na cestu ke zdravému a krásnému úsměvu s námi, virtuální prohlídka stomatologické kliniky MediClever Dentistry.

Virtuální prohlídka pro Apartmany Říčky

Apartmány V Klidu & V Pohodě v Orlických horách jsou ideálním místem pro ubytování až pro šest osob včetně dětí a psů. Tyto apartmány byly pečlivě navrženy s ohledem na zachování soukromí a poskytují úchvatný výhled do údolí.

1 2

Mám při své práci ráda za zády profesionály, a to pan Urban rozhodně je. Precizně zpracované fotky, bleskové dodání, krásné vizualizace. Určitě budu služby pana Urbana využívat i nadále

Adéla Dvorská - SMS reality

Naprostá spokojenost oceňuji především schopnost naslouchat potřebám klientů, spolehlivost, rychlost a všestrannost služeb.

Soňa Kloser Mančíková - realitní makéřka

Na panu Urbanovi nejvíce oceňuji, že co si dohodneme, tak to platí, je časově flexibilní a hlavně výsledek jeho práce je velmi rychle hotov.

Ing. Michal Poláček - Readymat Realitní

Pan Urban je prostě profesionál! Jeho práce je naprosto fantastická. Nejenže dokáže zachytit každou nemovitost v nejlepším světle, ale má také k dispozici kvalitní a profesionální techniku, která posouvá jeho fotografie na úplně novou úroveň.

Ing. Ondřej Klvač - jednatel společnosti SMS reality

S panem Urbanem je radost spolupracovat. Blesková domluva, profesionální práce a velmi rychlé zpracování zakázky. Nadto ještě příjemné jednání. Ráda jeho služby virtuálních prohlídek doporučím svým kolegům z branže.

Hedvika Novotná - interiérová designérka

S panem Urbanem jsme realizovali několik virtuálních prohlídek. Odvádí vždy skvělou práci. Díky svým zkušenostem z několika set realizovaných prohlídek ho jen tak něco nezaskočí, pracuje rychle, ale současně i pečlivě. Jeho práce ho prostě baví a to se samozřejmě projevuje i na výsledku.

Radek Kružík - Horák & Vetchý reality

Super spolupráce, dělali jsme 360° scan prodejny ve Francií a i na dálku jsme všechno zvládli bez problému. Výsledek byl rychle u nás a k tomu jsme ještě zvládli dokonalé prezentační fotky.

Ing. arch. Barbora Kľúčiková Krajčovičová - FenStar

Spolupráci s panem Danielem Urbanem mohu doporučit na 100%. Spolupracuji s ním bezmála rok a vždy odvedl skvělou a precizní práci. Je časově velice flexibilní, komunikace je pružná a disponuje technikou na nejvyšší úrovni.

Martina Mareschová - Reality Macocha

Spolupráci s panem Urbanem mohu jedině doporučit - jeho služby jsou vždy rychlé a přitom ve vysoce nadstandardní kvalitě.

Michael Gottvald - GAVLAS - aukční a realitní společnost

Službu virtualního stagingu jsme objednávali již vícekrát, velmi rychlá komunikace, Daniel Urban odpovídá na všechny naše dotazy i ve večerních hodinách a o svátcích. Virtualní staging je proveden na nejvyšší úrovni.

Anna Vshivtseva - Be Noble agency

Virtuální prohlídka je velmi vysoce hodnocena i z širší řady naších zahraničních obchodních partnerů společnosti RIHO CZ a.s., kteří jsou z 3D prohlídky přímo unešení. Děkujeme za profesionální přístup.

Lucie Bílková - RIHO CZ

Pan Urban byl velice ochotný a flexibilní - všechno proběhlo perfektně dle domluvy. Můžeme jednoznačně doporučit. David Jelínek, firma JELÍNEK - výroba nábytku s.r.o.

Ing. David Jelínek - Sales & Marketing Manager

Pan Urban je profesionál s velmi příjemným vystupováním. Na všem se vždy společně domluvíme a vždy mám materiály k dispozici velmi rychle a v naprosto špičkové kvalitě. Škoda jen, že se nemůže naklonovat a jezdit na všechny naše zakázky.

Vendula Šmídová - eDO reality

Jménem Klvaňova gymnázia Kyjov musím jednoznačně chválit! Od prvotní domluvy, přes pořizování snímků až po finalizaci naprosto profesionální přístup. Zejména jsme ocenili rychlost práce a výsledná kvalita je dle očekávání skvělá.

Roman Machain - Klvaňovo gymnázium Kyjov

Službu 3D scanu, včetně výstupů přesného mračna bodů, jsme využili pro tvorbu stávající dokumentace skutečného stavu technologií. Za projektanta musím přiznat, že je to pro nás velký skok dopředu, často jsme byli odkázáni pouze na fotografie, ze kterých se špatně odhadoval skutečný stav objektu.

Hana Mrazkova - projektant Subtech

Jednoznačně 5 hvězd, s panem Urbanem jsme již udělali pár videoprohlídek, scan s Matterportem, úžasné záběry z dronu, profi fotografie. Hledal jsem na webu někoho, kdo moji prezentaci trochu posune na vyšší úroveň a již při prvním hovoru s panem Urbanem jsem věděl, ze je ten pravý.

Adam Grabarczyk - GRAFLUNDS

Velmi rychle jsme se domluvili a ještě večer jsem měl k dispozici scan s Matterportem, úžasné záběry z dronu a profi fotografie. Nadchlo mne jeho přirozené jednání, to že mluvil na rovinu, že mi dokázal poradit a vysvětlit.

Mgr. Josef Hanáček - realitní makléř Vyškov

Napište nám

Potřebujete virtuální prohlídku
Matterport?
Neváhejte se nám ozvat.

Jméno a příjmení

Telefon

Email

ZprávaCopyright (c) 2023 SCAN360.cz,
design moreandless.cz, kód wedipa.com


Půjčovna techniky | Kontakt