Virtuální prohlídky matterport, Virtuální prohlídky nemovitostí - Matterport

Virtuální prohlídky nemovitostí

Virtuální prohlídky nemovitostí přinášejí autentický zážitek uživatelům. Naše technologie Matterport umožňuje vytvořit virtuální model nemovitosti pomocí 3D kamery, což znamená, že nemovitost můžete prozkoumat z pohodlí vašeho domova nebo kanceláře.

Virtuální prohlídky nemovitostí zjednodušují proces prohlídek a usnadňují kupujícím rozhodování. Ušetří čas nejen prodávajícím, ale i kupujícím, kteří si mohou prohlédnout nemovitost pohodlně ze svého zařízení, ať už jde o počítač, tablet, mobil nebo 3D brýle. Uživatelé mohou interagovat s modelem pomocí pohybu očí, myši nebo dotyku a prozkoumávat různé interaktivní prvky Mattertags, jako jsou fotografie, videa a detailní popisy.

Virtuální prohlídky Matterport

S 3D virtuální prohlídkou Matterport získáte exkluzivní prezentaci vaší nemovitosti. Technologie Matterport navíc umožňuje přidávat k jednotlivým místnostem či objektům v interiéru informační body, tzv. Mattertags. Díky nim můžete k prohlídce připojit popisky, odkazy nebo obrázky. Tato prezentace vám umožní vytvořit 360° fotografie nebo videa. Přes Mattertags se dají přikládat i soubory v PDF nebo mapy. Virtuální prohlídky Matterport se často využívají k 3D prezentaci nemovitostí, ale najdou uplatnění i při prezentaci firem, restaurací a škol.

Virtuální 3D prohlídky nemovitostí s kamerou Matterport Pro2 / Pro3 umožňují skenovat prakticky jakékoli prostory - rodinné domy, byty, rozlehlé vnitřní haly hotelů, útulné sauny wellness center nebo třeba specificky uspořádané podkrovní pokoje horských chat. Dnes již dokonce při plném slunečním světle včetně exteriérů a mimořádně velkých prostor. Kamera Matterport se perfektně přizpůsobí jakékoli nemovitosti a dokáže precizně zachytit například i staveniště, kde developerský projekt teprve vzniká.

WOW efekt

Proč využít virtuální prohlídku?

Virtuální prohlídka má ohromný dopad na potenciální zákazníky a představuje ideální nástroj pro vytvoření tzv. wow efektu. Pozvěte své zákazníky na online prohlídku a umožněte jim prožít jedinečný zážitek.

Díky virtuální prohlídce dokážete probudit emoce u vašich zákazníků přímo z pohodlí jejich domova. Naše kvalitně provedené virtuální prohlídky zvyšují atraktivitu prostorů a jako součást naší nabídky poskytujeme i fotostaging a drobné úpravy místností, které ještě více zvýší jejich atraktivitu. Virtuální prohlídka nejenže zvyšuje zájem potenciálních klientů, ale také šetří jejich čas. Navíc poskytuje lidem svobodu prohlížet si nemovitosti odkudkoliv na planetě a v libovolný čas. Virtuální prohlídka je skvělým nástrojem jak pro realitní makléře, tak pro majitele firemních a obchodních prostor.

Více

Matterport Pro2

Matterport Pro2

3D kamera Matterport Pro2 je optimálním řešením pro tvorbu virtuálních prohlídek. S ní jednoduše a rychle vytvoříte digitální dvojče libovolné nemovitosti, ať už se jedná o byt, hotel nebo komerční prostory. Tato kamera exceluje v interiérech, avšak má svá omezení. Kamera Matterport Pro2 se nejlépe uplatní uvnitř budov, ale nemá ráda velké prostory, neprovádí procházky venku a je citlivá na přímé sluneční paprsky, protože využívá infračervené měření.

Matterport Pro3

Matterport Pro3

Nová kamera Matterport Pro3 byla konstruována s cílem zachytit komplexně celý objekt, jak v interiéru, tak v exteriéru. Její významnou výhodou je přesné měření pomocí technologie LiDAR. Dokáže skenovat jak vnitřní, tak venkovní prostory a zaznamenat celé nemovitosti v jediném vysoce kvalitním modelu - dokonce i při plném slunečním světle. Navíc, umožňuje čtyřikrát rychlejší skenování v mimořádně velkých prostorech i venku, i za plného slunce.

Dokonalá virtuální prohlídka

Fotografie a videa mají obrovský vliv na potenciální zájemce o vaši nemovitost, protože dokážou vyvolat emoce, které hrají klíčovou roli při rozhodování o nákupu. Ale virtuální prohlídka nemovitosti (virtual tour 3D scan Matterport) poskytuje ještě víc - přenesete se přímo do nemovitosti. Stačí si nasadit 3D brýle a projít svým novým domem nebo bytem. Dokonale naskenovaná nemovitost přenese zákazníka do jeho budoucího domova, kde si může představit nejen konkrétní místnosti, ale i pocity, jako je relaxace na gauči s sklenkou vína nebo ranní káva na terase. Samozřejmě je důležitá i kvalitní příprava nemovitosti před focením / skenováním.

 

Virtuální panorama 360 (virtuální prohlídky) mohou významně ovlivnit zájemce o koupi nemovitosti. 3D prohlídka bytu či 3D prohlídky interiérů rodinných domů jsou výhodné nejen v tom, že uvidíte prakticky celý byt či dům, ale především nemusíte nikam chodit a ušetříte tak spoustu času. Matterport google mapy jsou velmi propracované a zároveň je práce s nimi velmi snadná. Zvládne ji tedy i běžný uživatel internetu.

  • 3D scan nemovitosti je pochopitelně výhodný také pro prodejce.
  • Podle průzkumů se díky této technologii rapidně snižuje počet neúspěšných prohlídek a tím pádem se zvyšuje šance na rychlý a výhodný prodej.

Celý byt na dosah ruky

Matterport 360 virtual tour není obyčejná prohlídka bytu či domu. Virtuální prohlídky bytu Matterport jdou ještě o krok dál. Poté, co si nasadíte 3D brýle, projdete si každý kout svého budoucího domova.

  • Při prohlídkách Matterport VR oceníte také to, že na vás nikdo nebude spěchat.
  • Můžete se do jednotlivých částí domu vracet a prohlížet si je znovu a znovu.

3D scan bytu či domu se ovládá pohybem očí (3D brýle), dotykem u tabletu (mobilu) nebo myší. Pomocí 3D scan nemovitostí Brno zjistíte, že fotografie nebo video toho potenciálnímu kupci řeknou mnohem více než tisíc slov.

Jak spolupráce probíhá?

  • Kontaktujte nás telefonicky nebo vyplňte formulář
  • Dohodneme čas schůzky, který bude pro Vás nejpříhodnější
  • Dorazíme na smluvený čas a profesionálně naskenujeme vaši nemovitost
  • Během 24 hodin zpracujeme všechny materiály a odešleme vám hotovou prezentaci

Napište nám

Potřebujete virtuální prohlídku
Matterport?
Neváhejte se nám ozvat.

Jméno a příjmení

Telefon

Email

ZprávaCopyright (c) 2023 SCAN360.cz,
design moreandless.cz, kód wedipa.com


Půjčovna techniky | Kontakt