Virtuální prohlídky matterport, Naše postřehy a zkušenosti z tvorby virtuálních prohlídek

Naše postřehy

Nemovitost musí zapůsobit na první pohled

První dojem hraje klíčovou roli v úspěšném prodeji nemovitosti. S pomocí profesionálních fotografií a techniky "home staging" dokážete upoutat pozornost správných potenciálních zájemců o vaši nemovitost.

Číst více

Virtuální prohlídka na stavbě

I přesto, že stavby obvykle nejsou známé svou estetikou, má virtuální prohlídka ve stavebnictví své opodstatnění. Dokáže nahradit fyzickou kontrolu, detailně zaznamenat průběh výstavby a posloužit jako cenný podklad pro rekonstrukce.

Číst více

Virtuální prohlídky Matterport Pro3

Kamera Matterport Pro3 nám otevírá zcela nové perspektivy pro její využití. Tato pokročilá kamera Matterport Pro3 byla speciálně koncipována pro zachycení celého objektu, a to nejen v interiéru, ale i v exteriéru, a to s vysokou přesností měření, díky využití technologie LiDAR.

Číst více

K virtuální prohlídce zdarma půdorys nemovitosti

S využitím Matterport technologie jsme schopni pro vás vytvořit profesionální 2D půdorys z vaší virtuální prohlídky. Využijte sílu půdorysu při prodeji nemovitosti a nabídněte potenciálním zájemcům lepší přehled o dispozici prostoru.

Číst více

Obchodníci by měli mít aktuální a srozumitelnou vizitku na Google

Pokud chcete své produkty a služby prezentovat profesionálně, můžete nabídnout zákazníkům online prohlídku vašeho showroomu. Aktualizujte svou vizitku na Google!

Číst více

Dokonalé 3D prohlídky s Matterport Pro3

Díky pokročilé 3D skenovací kameře Matterport Pro3 se otevírá nová dimenze v prezentaci nemovitostí, která umožňuje získat komplexní pohled nejen do interiérů, ale i exteriérů nemovitostí.

Číst více

Virtuální prohlídky nemovitostí

Virtuální prohlídkVirtuální prohlídka představuje moderní způsob prezentace nemovitostí, který přináší celou řadu výhod jak pro kupující, tak pro prodávající.a je moderní způsob prezentace nemovitosti, který s sebou jak pro kupující, tak pro prodávající nese celou řadu výhod.

Číst více

Virtuální prohlídky pro galerie a muzea

Galerie a muzea se posunují do nového tisíciletí a modernizují své služby. Nabízíme inovativní prezentaci umění ve virtuální realitě.

Číst více

Virtuální prohlídky pro školy

Provádíme skenování základních a středních škol, univerzit, a konzervatoří. Virtuální prohlídka pro školy nemusí být nákladná, a nemáme žádná omezení ohledně velikosti prostorů. Umíme skenovat jak interiéry, tak exteriéry.dní, střední školy, univerzity, konzervatoře.

Číst více

Vybíráme kameru pro virtuální prohlídky

Čas rychle plyne a naše kamera Matterport Pro 2 již stihla vytvořit několik virtuálních prohlídek. Nový model, Matterport Pro 3, nám sice otevírá zcela nové možnosti, ale není to jediná kamera, kterou používáme.

Číst více

Získejte náskok v realitním byznysu s technologií Matterport!

Virtuální prohlídky Matterport jsou na trhu dostupné již několik let, avšak je stále překvapivé, že pouze málo realitních makléřů využívá tuto inovativní technologii.

Číst více

Virtuální prohlídky pro hotely, penziony

Ukažte svým zákazníkům více než jen kliknutím: Virtuální prohlídky pro váš hotel nebo penzion! Staňte se průvodcem a předveďte jim, co všechno váš hotel nebo penzion nabízí před jejich příjezdem.

Číst více

Mám při své práci ráda za zády profesionály, a to pan Urban rozhodně je. Precizně zpracované fotky, bleskové dodání, krásné vizualizace. Určitě budu služby pana Urbana využívat i nadále

Adéla Dvorská - SMS reality

Naprostá spokojenost oceňuji především schopnost naslouchat potřebám klientů, spolehlivost, rychlost a všestrannost služeb.

Soňa Kloser Mančíková - realitní makéřka

Na panu Urbanovi nejvíce oceňuji, že co si dohodneme, tak to platí, je časově flexibilní a hlavně výsledek jeho práce je velmi rychle hotov.

Ing. Michal Poláček - Readymat Realitní

Pan Urban je prostě profesionál! Jeho práce je naprosto fantastická. Nejenže dokáže zachytit každou nemovitost v nejlepším světle, ale má také k dispozici kvalitní a profesionální techniku, která posouvá jeho fotografie na úplně novou úroveň.

Ing. Ondřej Klvač - jednatel společnosti SMS reality

S panem Urbanem je radost spolupracovat. Blesková domluva, profesionální práce a velmi rychlé zpracování zakázky. Nadto ještě příjemné jednání. Ráda jeho služby virtuálních prohlídek doporučím svým kolegům z branže.

Hedvika Novotná - interiérová designérka

S panem Urbanem jsme realizovali několik virtuálních prohlídek. Odvádí vždy skvělou práci. Díky svým zkušenostem z několika set realizovaných prohlídek ho jen tak něco nezaskočí, pracuje rychle, ale současně i pečlivě. Jeho práce ho prostě baví a to se samozřejmě projevuje i na výsledku.

Radek Kružík - Horák & Vetchý reality

Super spolupráce, dělali jsme 360° scan prodejny ve Francií a i na dálku jsme všechno zvládli bez problému. Výsledek byl rychle u nás a k tomu jsme ještě zvládli dokonalé prezentační fotky.

Ing. arch. Barbora Kľúčiková Krajčovičová - FenStar

Spolupráci s panem Danielem Urbanem mohu doporučit na 100%. Spolupracuji s ním bezmála rok a vždy odvedl skvělou a precizní práci. Je časově velice flexibilní, komunikace je pružná a disponuje technikou na nejvyšší úrovni.

Martina Mareschová - Reality Macocha

Spolupráci s panem Urbanem mohu jedině doporučit - jeho služby jsou vždy rychlé a přitom ve vysoce nadstandardní kvalitě.

Michael Gottvald - GAVLAS - aukční a realitní společnost

Službu virtualního stagingu jsme objednávali již vícekrát, velmi rychlá komunikace, Daniel Urban odpovídá na všechny naše dotazy i ve večerních hodinách a o svátcích. Virtualní staging je proveden na nejvyšší úrovni.

Anna Vshivtseva - Be Noble agency

Virtuální prohlídka je velmi vysoce hodnocena i z širší řady naších zahraničních obchodních partnerů společnosti RIHO CZ a.s., kteří jsou z 3D prohlídky přímo unešení. Děkujeme za profesionální přístup.

Lucie Bílková - RIHO CZ

Pan Urban byl velice ochotný a flexibilní - všechno proběhlo perfektně dle domluvy. Můžeme jednoznačně doporučit. David Jelínek, firma JELÍNEK - výroba nábytku s.r.o.

Ing. David Jelínek - Sales & Marketing Manager

Pan Urban je profesionál s velmi příjemným vystupováním. Na všem se vždy společně domluvíme a vždy mám materiály k dispozici velmi rychle a v naprosto špičkové kvalitě. Škoda jen, že se nemůže naklonovat a jezdit na všechny naše zakázky.

Vendula Šmídová - eDO reality

Jménem Klvaňova gymnázia Kyjov musím jednoznačně chválit! Od prvotní domluvy, přes pořizování snímků až po finalizaci naprosto profesionální přístup. Zejména jsme ocenili rychlost práce a výsledná kvalita je dle očekávání skvělá.

Roman Machain - Klvaňovo gymnázium Kyjov

Službu 3D scanu, včetně výstupů přesného mračna bodů, jsme využili pro tvorbu stávající dokumentace skutečného stavu technologií. Za projektanta musím přiznat, že je to pro nás velký skok dopředu, často jsme byli odkázáni pouze na fotografie, ze kterých se špatně odhadoval skutečný stav objektu.

Hana Mrazkova - projektant Subtech

Jednoznačně 5 hvězd, s panem Urbanem jsme již udělali pár videoprohlídek, scan s Matterportem, úžasné záběry z dronu, profi fotografie. Hledal jsem na webu někoho, kdo moji prezentaci trochu posune na vyšší úroveň a již při prvním hovoru s panem Urbanem jsem věděl, ze je ten pravý.

Adam Grabarczyk - GRAFLUNDS

Velmi rychle jsme se domluvili a ještě večer jsem měl k dispozici scan s Matterportem, úžasné záběry z dronu a profi fotografie. Nadchlo mne jeho přirozené jednání, to že mluvil na rovinu, že mi dokázal poradit a vysvětlit.

Mgr. Josef Hanáček - realitní makléř Vyškov

Jak spolupráce probíhá?

  • Kontaktujte nás telefonicky nebo vyplňte formulář
  • Dohodneme čas schůzky, který bude pro Vás nejpříhodnější
  • Dorazíme na smluvený čas a profesionálně naskenujeme vaši nemovitost
  • Během 24 hodin zpracujeme všechny materiály a odešleme vám hotovou prezentaci

Napište nám

Potřebujete virtuální prohlídku
Matterport?
Neváhejte se nám ozvat.

Jméno a příjmení

Telefon

Email

ZprávaCopyright (c) 2023 SCAN360.cz,
design moreandless.cz, kód wedipa.com


Půjčovna techniky | Kontakt