CO JE 3D SKEN NEMOVITOSTÍ?

Prostřednictvím unikátní 3D technologie Matterport detailně naskenujete nabízenou nemovitost a vytvoříte z ní precizní 3D model, který věrohodně zobrazuje realitu a umožní zájemcům absolvovat prohlídku bez nutnosti první osobní návštěvy a plánování oboustranně vhodných termínů schůzek. Vašim klientům nabídnete naprosto autentický zážitek z prostor, které nabízíte.

Takto zpracovaná virtuální prohlídka zprostředkuje reálnou, na detaily bohatou, ničím nerušenou návštevu nemovitosti a prostor odkudkoli a kdykoli.

 

UKÁZKA REALIZACE 3D SKENU NEMOVITOSTI

 

PRO KOHO JE 3D SKEN URČENÝ?

3D skenování je vhodné pro každého profesionála, který si přeje zařadit do svého portfolia špičkový nástroj pro prezentaci nemovitostí a dalších prostor. Vhodný je tak pro ty, kteří se zabývají nemovitostmi (ať už výstavbou, pronájmem, prodejem či koupí), tak pro různá společenská centra, hotely, restaurace a ubytovací zařízení.

SAMOPRODEJCI NEMOVITOSTÍ

Pokud prodáváte či pronajímáte nemovitosti vlastními silami, znamená to vždy velkou časovou investici. Zájemci si pochopitelně potřebují nemovitost pořádně prohlédnout a je na vás a vašich blízkých tyto prohlídky absolvovat. Díky 3D skenu nemovitosti máte možnost prezentovat nabízené prostory bez nutnosti osobních prvních schůzek.

Odpadá tak starost se zahlcujícími dotazy zájemců. Na osobní prohlídky se budou dostavovat zájemci, kteří o nemovitost mají vážný zájem. 3D prohlídka nemovitosti maximálně zefektivní tuto časově i psychicky náročnou disciplínu, kterou prodej či pronájem nemovitostí bezesporu je.

 

Poptat 3D skenování

STAVEBNÍ A DEVELOPERSKÉ SPOLEČNOSTI

,,Můžete nám ukázat, co jste v minulosti postavili?" To bývá častý dotaz na obchodních jednání. Díky realizovanému 3D skenu prostor můžete obchodním partnerům okamžitě prezentovat nemovitost v unikátní 3D realitě. K realizacím se tak můžete kdykoliv opakovaně vracet. Pokud používáte technologii BIM k projektování a správě budov, 3D sken hotových staveb je přirozený vývoj kupředu. Již žádné fotografie, které nikdy nemohou věrně ukázat vše nebo webové prezentace, které také nezvládnou zprostředkovat autenticky realitu.

Odpověď na otázku z úvodu by pak mohla být: ,,Ano, mohu vám ukázat reálný 3D model našich posledních realizací, který si můžete v klidu sami projít a podívat se na kvalitu našich staveb."

 

Poptat 3D skenování

PODNIKATELSKÉ PROSTORY, SLUŽBY, GASTRONOMIE, UBYTOVÁNÍ, SHOWROOMY

Vlastníte kavárnu, restauraci, salon, showroom, penzion, pobočku služeb či prodejnu? Chcete zaujmout své zákazníky nejen svými službami, ale také moderním tématickým designem prostoru svého podnikání? Chcete být viditelní při vyhledávání na Google a prostory prezentovat přímo na Google Maps?

Naskenujte si prostory do 3D! Umožníte tak maximální identifikaci s prezentovaným místem. Díky absolvování autentické 3D prohlídky se pro vás mohou ostatní nadchnout i na dálku. Dokážete je tak pozvat třeba k ochutnání kávy, kterou opravdu umíte. Věrohodnost takové prohlídky umí vyvolat dojem, že tu čerstvě umletou kávu na virtuálních toulkách dokonce cítíte. A jak nádherně voní!

Poptat 3D skenování

REALITNÍ MAKLÉŘI

Chcete profesionálně a efektivně prezentovat nemovitosti ze svého portfolia? Chcete zaujmout prodávající vyšší úrovní prezentace nabídky? Chcete zefektivnit svůj pracovní čas a odfiltrovat prohlídky se zájemci, kteří nemají vážný zájem? Inzerujte každou nemovitost pomocí 3D skenu!

Zájemci se lépe identifikují s prezentovanou nemovitostí a návazností dispozic. Nejsou při osobní návštěvě překvapeni skutečnými rozměry, ani umístěním pokojů. Již před osobní prohlídkou mají naprosto reálnou představu o všech náležitostech nemovitosti.

 

Poptat 3D skenování

STÁTNÍ SPRÁVA, BANKY, INSTITUCE

3D prohlídka slouží nejen k prezentaci prostor, ale především ke snadné navigaci v nich. Pomocí tagů v samotném prostoru lze návštěvníka snadno provést například spletitými chodbami úřadu, či školy.

Na každých dveřích mohou být umístěny navigační ukazatele i popisky, co lze v dané kanceláři vyřídit, či ve kterých místnostech se nacházejí příslušní zaměstnanci. V situacích, jako jsou například volby, lze také dopředu občanům ukázat, která z volebních místností přísluší jejich volebnímu okrsku.

 

Poptat 3D skenování

CO 3D SKENOVÁNÍ UMOŽŇUJE?

 • 3D PROHLÍDKA Libovolně se v ní můžete pohybovat, umisťovat do ní popisky, odkazy, fotky, atd... Ukázka >>
 • 3D MODEL (DOLLHOUSE) Model celého skenovaného prostoru se všemi návaznostmi, klidně i více podlažní. Ukázka >>
 • KVALITNÍ FOROGRAFIE Fotografii z každé místnosti ve vysokém rozlišení, z interiéru i exteriéru nemovitosti. Ukázka >>
 • 360° FOTOGRAFIE Pro prezentaci exteriéru, avšak můžeme vytvořit 360° fotku i zevnitř. Lze zobrazit na Facebooku. Ukázka >>
 • BAREVNÝ 2D PŮDORYS Fotka půdorysu s popisem místností vytvořený pro každé podlaží z barevného 3D modelu. Ukázka >>
 • POPISKY MATTERTAGS Přímo do prohlídky popište vše, co chcete vyzdvihnout. Vybavení, další informace, technická data, atd... Ukázka >>
 • POPIS A KONTAKT Do prohlídky umístíme Vaše kontaktní údaje, více informací o nemovitosti a odkaz na webové stránky.
 • AUTOMATICKÁ PROHLÍDKA 3D prostorem se můžete pohybovat zcela sami. Pokud však nechcete, klikněte na tlačítko PLAY a budete provedeni celým objektem (ukázku zobrazíte kliknutím na "Play" v okně 3D prohlídky).
 • VIDEOPROHLÍDKA Kamera pomalu proplouvá celou nemovitostí a ukazuje postupně všechny místnosti a zákoutí. Lze umístit jako video na sociální sítě. Ukázka >>
 • SOCIÁLNÍ SÍTĚ Získáte odkaz k zasílání mailem, nebo pro sdílení na sociální sítě. Pomocí unikátního kódu lze také jednoduše umístit na jakékoli webové stránky.
 • MAPY GOOGLE Máte provozovnu v mapách od Google? Přímo do map můžete umístit i 3D prohlídku, návštěvníci Vás tak najdou ještě pohodlněji.

CENÍK - STANDARDNÍ BALÍČEK 3D SKENU

Nemovitosti do 50 m2 3.600 Kč
Nemovitosti do 100 m2 4.100 Kč
Nemovitosti do 150 m2 4.600 Kč
Nemovitosti do 200 m2 5.100 Kč
Nemovitosti nad 200 m2 individuální cena

 

TYTO STANDARDNÍ BALÍČKY OBSAHUJÍ:

 • 3D prohlídku včetně hostingu na doméně splečnosti Matterport.com
 • Dollhouse (domeček pro panenky) živý model objektu
 • 10 kvalitních fotografií ve vysokém rozlišení
 • 5 fotografií 360° ve vysokém rozlišení
 • 10 popisků mattertags dle Vašeho výběru
 • Umístění popisu a kontaktu včetně webu Vaší firmy
 • Automatická prohlídka - slideshow
 • Možnost prohlížet a pohybovat se v modelu s VR brýlemi
 • Odkaz na prohlídku a embed kód pro umístění na Váš web

Uvedené ceny zahrnují dopravu po celém Jihomoravském kraji. Dopravu po ČR mimo Jihomoravský kraj ceníme individuálně.
Nejsme plátci DPH.

 

Příplatkové služby:

Fotostaging 2.000 Kč
Soubor s videoprohlídkou 1.000 Kč
Umístění prohlídky do Google Maps 650 Kč

Soubor pro programy 3. stran (.obj)

1.500 Kč

 

Prodloužení přístupnosti 3D modelu

(nevztahuje se na Google Maps, které je doživotní)

Prodloužení o 1 rok 650 Kč

Každá prohlídka má životnost 1 rok, poté je nutné ji v případě potřeby prodloužit. Toto prodloužení je zpoplatněno dle aktuálního ceníku výše. Prodlužování se nevztahuje na umístění prohlídky do Google Maps (umístění je doživotní. Pokud se rozhodnete editovat původní prohlídku již nahranou do Google Maps, je nutné uhradit poplatek 650 Kč za upravení a nové vložení prohlídky do Google Maps.).

Prohlídky si můžete také automaticky prohlížet pomocí 3D brýlí

UKÁZKY REALIZACÍ

Poptávka 3D skenu nemovitosti

Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
COM_XDROPDOWN_FIELD_CHECKBOX_ERROR_MESSAGE
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
0
Nespravny format
Nesprávný formát
Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů
* Takto označená pole jsou povinná
Veronika Vyziblová
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420 731 11 83 11
Prohlídky ve 3DBednaříkova 2893/1a
628 00 Brno
Fakturační údaje: Ivo Petlák, Hodějice 186, 684 01 Slavkov u Brna IČ: 75736659| FO zapsaná v ŽR od 19.12.2011, evidující úřad: MěÚ Slavkov u Brna